KURUMSAL

Hakkımızda Kısa Bilgiler

Deneyim
Sorularınıza cevap verebilecek ve web tasarım sürecinde size yardımcı olabilecek bilgili insanlarla çalışmak istiyorsunuz. Biz bir ekibiz yetenekli tasarımcıları ve programcıları kurulmuş bir müşteri ve olağanüstü web siteleri oluşturma uzun bir geçmişi olan,. Senin için buradayız!

Kullanılabilirlik
Onlarınıza ihtiyaç duyduğunuzda web sitenizin şirketinde bulunmaya güvenebileceğinizi bilmek zorundasınız. Her zaman bizden güvenilir tavsiye ve destek alacaksınız. Her zaman çağrıyı cevaplayacağız. Hepimiz gerçek, erişilebilir insanlarız ve başarıya ulaşmaya adamız.

Profesyonellik 
Size en iyi tavsiyeyi vermek için profesyonel bir ekibe güvenmeniz gerekir. Yıllarca eğitimler ve becerilerimizi geliştirdik. Ekibimiz web teknolojisindeki son gelişmelerin üstünde durur ve bilgimizi, projenizin daha iyi olmasını sağlamak için paylaşırız. 

Orijinallik 
Şablon web sitesi aramak istemiyorsunuz. Web sitelerimiz şablonlara dayalı değildir ve dış kaynaklı değildir. Projenin başında sizinle tanıştığınız ekip, orada büyümek ve orada sevmek için büyüyecek ekiptir. 

Şeffaflık
Maliyet yapınızda çalışıyoruz. Gizem satır öğelerimiz yok. Web karmaşık bir yer ve doğru işi yapmak için gerekli işe eşsiz beceri setleri uygulamak zorundayız. Ancak süreci hep açıklarız ve projenin durumunu size bildiririz, böylece karanlıkta gibi hissetmeyeceksiniz.

ND Yazılım Sunar...

EKİBİMİZ

AnoniM Kurucu SEO, Sosyal Medya, Pazarlama, Wordpress, PHP, HTML, Video After Effect
Ali Veli Reklam SEO, Sosyal Medya
İsizsiz Kişi Web Developer Html, Css, JS, Php, Mysql
Ayşe Ayşe Grafiker Photoshop, illustrator, Corel
Fatma Fatma Grafiker Photoshop, illustrator, Corel

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!