SEO Çalışması Nedir

SEO Çalışması Nedir

SEO Çalışması Nedir ve SEO Nasıl Çalışır?

Roket Bilimi veya Beyin Cerrahisi'ne yakın olabilir, ancak SEO pek mantıklı görünmemek üzere gizemli değildir ... yani burada - Arama Motoru Optimizasyonu saptırılmış ve çözülmüş ...

130224 SEO Eserler - Yerinde-Kapsam-400-365

Arama Motorları, web sayfalarınızda (Yerinde SEO) belirli şeyler görmek ya da başka yerlerde (uzaktaki SEO) web sayfalarınız hakkında bilgi görmek ister.

Arama Motorları sonra birisi bir anahtar kelime ifade arar ve hangi sırayla onları sunmalıdır zaman sunmalıdır hangi web sayfaları belirlemek için bulabildikleri tüm web sayfaları hakkında veri büyük miktarda analiz etmek için formüller kullanın.

Biz o zaman hedef kitleniz ve rekabet ve Motorlar görmek istediğini Arama "tersine mühendislik" ... bakmak ve sonra gerçekten oldukça basit ... web sayfalarını doğru düzen ve denge, yerinde ve dışına hem de yerde her şey olduğundan emin olun.

SEO Nasıl Çalışır ...
Arama Motorları web sayfalarını nasıl sıraladıklarını sürekli olarak rafine etmekle birlikte, başarılı sonuç için temel olan iki önemli unsur kalır ...

Yerinde - içerik ve web sitenizin altyapısı
En iyi anahtar kelime kümelerini hedefleme
Mevcut içeriği belirli anahtar kelime kümelerini hedeflemek için eşleştirmek
Belirli anahtar kelime kümelerini hedeflemek için yeni içerik oluşturma
En iyi web sitesi altyapısına ve mimariye sahip olma
Dışarıda - web sitenize diğer çevrimiçi kaynaklardan nasıl yönlendirilir?
Yüksek kalitede, tematik gelen bağlantılar için bir profil geliştiriyor
Alakalı ve aktif bir sosyal medya varlığına sahip olmak
Alıntılar oluşturma (bağlayıcı olmayan referanslar) sizin hakkınızda
SEO sonuçlarınızdan en az yarısı doğrudan kontrolünüz dışındaki unsurlardan etkilenir
... ve diğer her şey strateji, teknikler, taktik ve incelikle ilgili - Arama Motorları, web sayfalarını değerlendirirken 200'den fazla "sinyal" e bakıyor ve her yıl 400'ün üzerinde ayrıntılandırmayı ekliyor - bu nedenle işimizin önemli bir kısmı web sitenizi Öncü ... çünkü SEO'nun nasıl çalıştığını gerçekten biliyoruz!

Anahtar Kelime Araştırma
130224 SEO Eserlerinde Yerinde-Kapsam Dışı Bırakılmış-400-400
Her gün, Arama Motorlarının gördüğü arama terimlerinin% 25'i daha önce hiç görmedi. Bu nedenle, "anahtar kelime kümeleri" dediğimiz şeyleri yaratmaya odaklanıyoruz - yüksek ciltli "çekirdek" anahtar kelime öbekleri odaklı anahtar kelime öbekleri grupları. Örneğin, çekirdek anahtar kelime öbeği "konaklama" olabilir ve bu küme "konaklama New York", "lüks konaklama" ve "butik konaklama" içerebilir. En son SEO araç ve yazılımlarını kullanarak, size en iyi ROI'yi (Yatırım Getirisi) veren, hedeflenecek anahtar kelime öbeği listenizde optimum denge bulmak işimizdir.

Eşleştirme - Mevcut ve Yeni İçerik
Yerinde SEO yaklaşımımız, her bir anahtar kelime kümesinden bir anahtar kelime öbeğini web sitenizdeki tek bir sayfayla eşleştirmeye çalışmaktır. Genellikle giriş sayfanız "silah" anahtar kelime öbeğinize odaklanacak ve ana gezinme sayfalarınız bir sonraki en önemli anahtar kelime öbeklerini ve böylece web sayfası hiyerarşiniz üzerinden hedefleyecektir. Genellikle web sitenizde hedeflemek istediğiniz önemli anahtar kelime öbeklerinin bazılarını hedefleyen web sayfaları olmayacaktır; Bu durumda, bu şartlara ulaşmak için sizinle birlikte yeni sayfalar hazırlıyoruz.

Sahnelerin Arkasında - Kod
Tüm web siteleri eşit şekilde oluşturulmamıştır. Bazı web siteleri harika ve ideal bir şekilde arama motorlarına uygun, ancak karşılaştığımız pek çok web sitesi yok. Rolümüzün önemli bir kısmı, size ve web geliştiricinize, web sitenizin birçok sayfasının doğru şekilde dizine eklenmesini ve çevrimiçi başarıya teknik engel oluşturmamasını sağlamaya yardımcı olmaktır.

Arama Motorlarının web sitenizi şu anda nasıl dizine eklediğini gösteren bir önizleme için Google'a gidin ve arama kutusuna site:www.ndyazilim.com yazın ... ve kaç sayfanın dizine eklendiğini ve Google'ın sayfalarınızı nasıl görüntülediğini görün ... ve sonra arama yapın Eğer kötü bir sürpriz yaşadıysanız bize.

Evet, "bak ve hisset", ziyaretçileri web sitenizi keşfetmeye motive etmek ve onları harekete geçirmek veya satın almak için yol göstermek açısından hayati önem taşır ... ancak web sitenizi önce bulmanız gerekir.

Site dışı Bağlantı Profili
En basit anlamıyla, bir Arama Motoru, web sitenize başka bir web sitesinden web sitenize bir güven oylamasına benzeyen bir bağlantı görür. Arama Motorları diğer web sitelerinin web sayfalarına bağlantı varsa, bağlantı kurmak iyi bir şey ve bir olması gerektiğine inanıyoruz arama motoru daha olumlu bağlantılı ediliyor sayfanızı oranı.

Günümüzde Arama Motorları, site dışı bağlantı profilinizi değerlendirirken göz önüne alınan pek çok faktörü dikkate alıyor:

Web sitenize bağlantı veren sitelerin İtibar veya Güven değerleri
Size bağlantı veren sitelerin Teması veya Uygunluğu
"Bağlantı Metni" (bağlantıyı geride bıraktığı kelimeler) sitenize yapılan bağlantılarda
Dışarıda Sosyal Profil
Arama Motorları giderek artan bir şekilde sosyal medya referanslarını, web siteniz ve genel olarak şirketiniz hakkında önemli sinyaller olarak görmeye başlıyor. Sadece bir Facebook sayfası, bir Twitter hesabı veya bir Google Artı sayfası olması değil aynı zamanda ne kadar aktif olduğunuzu ve sosyal medya ortaklarımızın size, şirketinize ve web sitenizin içeriğine ne şekilde hitap ettiğini de gösterir.

Yerinden Olmayan Alıntı Profil
Alıntılar size gerçekte bağlanamayacağınız, ancak Arama Motorları tarafından tanınabilecek şirket adı, adresi, telefon numarası veya web sitesinin referanslarıdır. Her ne kadar bu atıflar genelde faydalı olsalar da, Arama Motorlarının haritalarında ve coğrafi konum sıralamalarında Arama Sonuçlarınızı arttırmada özellikle yararlıdır.


Akıllı SEO Hizmetleri" hakkında konuşalım

Yıllar boyunca önemli öğrenimlerimizden biri SEO'nun en yüksek ROI'sına (Yatırımın Dönüşü) sahip olması iken, bu yolculuk ve acele edilemeyen bir yolculuk olmuştur; Evet, aslında anahtar kelimelerin en üstteki yirmi kümesindeki Google veya Bing veya Yahoo Arama Motoru sonuçlarının en üst sıralarına ulaşmak için altı ila oniki ay arasında odaklanmış bir çaba harcıyor ve bu sabrını alıyor ... çoğu zaman, Birleştirilmiş, ücretli, kazanılmış ve sahip olunan dijital medya stratejisini içeren disiplinlerarası bir yaklaşım. Böyle bir strateji, bazı ücretli reklamcılıkla ve aktif olarak eşzamanlı olarak içerik ve SEO hizmetlerinin uygulanmasıyla başlar ve sonuç olarak organik Arama Motoru görünürlüğünüz arttıkça aşamalı bir şekilde fazladan ödeme yapılır.

Ne kadar SEO yatırım yapmalısınız?
Genellikle bir şirket toplam satış ve pazarlama girişimlerinizde% 5-10 arasında gelir tahsis etmelidir; Diyelim ki geliriniz 2.0 milyon dolar ve satışlarınızın% 10'unu 200.000 dolarlık satış ve pazarlamaya yatırmaya karar verdiniz.

Büyük satışlarınızı (yarı zamanlı olsa da) dönüştürmek ve geleneksel pazarlamada% 25, ​​dijital alanda ise 100.000 $ yatırım yapmak için bir satış kaynağı (% 25) sağlamanız önerilir; Bu durumda SEO için 40 bin TL, ücretli arama için 40 bin dolar, kaliteli içerik oluşturmada 20 milyon dolar öneriyoruz. Genesis 30 Planımız, bu özel örnek için idealdir. Bizim Genesis için kullanışlı bir fiyat kılavuzu Planları yayınlamak burada .

Doğru SEO şirketini nasıl işe alabilirim?

Her profesyonel hizmet firmasında olduğu gibi - avukatlar, mimarlar, muhasebeciler - yolculuğunuzda size yardımcı olacak bir SEO firması seçmek disiplinli bir yaklaşım gerektirir. Ev ödevinizi iyi yapmanız ve SEO bir çalışma bilgi kurmak ve daha sonra Arama Motoru sonuçları (örneğin "dan gibi firmaların bir çift tespit etmek gerekir SEO hizmetleri New York " veya " SEO şirket San Francisco ") ve bir ya da iki sevk var Iş arkadaşlarınızdan size.

Size yardımcı olmak için biz sormak için sorular ve cevaplar bir hile sayfasını hazırladık burada .

İşbirliği yapmanız gereken Arama Motoru Optimizasyonu firmasına ilişkin nihai kararınız uzmanlık, ekip ve kaynakların genişliği ve Arama Motoru "istihbarat "larına dayanır, ancak her şeyden önce Güventir; Burada, seoWorks'te şeffaflığın dürüstlük yoluyla güven oluşturduğuna ve bu felsefede her gün yaşadığımıza inanıyoruz.

ND Yazılım Sunar...