E-Ticaret

E-Ticaret

E- Tiçaret Nedir.? Bilgi

Elektronik ticaret veya e-ticaret, İnternet üzerinden bilginin aktarılmasını içeren her tür işletme veya ticari işlem için kullanılan bir terimdir. Tüketici bazlı perakende sitelerinden, açık artırma veya müzik sitelerinden şirketler arasındaki mal ve hizmetleri ticaret alışverişi alanlarına kadar bir dizi farklı işi kapsar. Şu anda İnternetin ortaya çıkması için en önemli yönlerinden biridir.

E-ticaret, tüketicilerin zaman ve mesafe engelleri olmaksızın elektronik olarak mal ve hizmet alışverişinde bulunmalarına olanak tanır. Elektronik ticaret son beş yılda hızlı bir şekilde genişledi ve bu oranda devam etmesi veya hızlanması bekleniyor. Yakın gelecekte "konvansiyonel" ve "elektronik" ticaret arasındaki sınırlar gittikçe bulanıklaşacak ve giderek daha fazla sayıda işletme faaliyet bölümlerini İnternet'e taşıdı.

İşten işe veya B2B, bir işletme ile bir tüketici arasında değil, işletmeler arasındaki elektronik ticareti ifade eder. B2B şirketleri genellikle müşteriler ya da tedarikçiler olarak yüzlerce ya da binlerce diğer işletmeyi ele alırlar. Bu işlemleri elektronik ortamda gerçekleştirmek geleneksel yöntemlere kıyasla muazzam rekabet avantajı sağlar. Doğru şekilde uygulandığında, e-ticaret genellikle malları ve hizmetleri takas etmek için kullanılan geleneksel yöntemlerden daha hızlı, daha ucuz ve daha elverişlidir.

Elektronik işlemler, Elektronik Veri Değişimi veya EDI şeklinde oldukça uzun bir süre dolaştı. EDI, her bir tedarikçi ve müşterinin, e-ticaretin şirketlerin çoklu ve geçici bağlantıları kurması için uygun maliyetli bir yöntem sağladığı özel bir veri bağlantısı kurmalarını gerektirir. Elektronik ticaret, tedarikçilerin ve potansiyel müşterilerin karşılıklı yararlı ticaret yapmak için bir araya getirildiği elektronik marketlerin geliştirilmesine de yol açmıştır.

E-ticaret ilkelerinden habersiz ve çevrimiçi ticaretiniz için e-ticaretin ne yapılması gerektiği konusunda başarılı bir çevrimiçi mağaza oluşturma yolları zor olabilir. Bir e-iş planını doğru bir şekilde uygulamak için gereken kuralları araştırmak ve anlamak, online mağaza oluşturma konusunda başarılı olmak için çok önemli bir rol oynamaktadır.


Bir çevrimiçi mağazaya sahip olmak için neye ihtiyaç duyuyorsunuz ve tam olarak alışveriş sepeti nedir?


Alışveriş sepeti yazılım tüketicilerin mal ve veya hizmet, parça müşteriler satın alabilir ve bir kaynaşmış bir bütün halinde bir araya e-ticaret tüm yönleriyle kravat izin vermek için kullanılan bir işletim sistemidir.

Kullanabileceğiniz bir çok yazılım türü varken, özelleştirilebilir anahtar teslimi çözümlerin çevrimiçi bir mağaza kurmak, düzenlemek ve bakım yapmak için uygun maliyetli bir yöntem olduğu kanıtlanmıştır. Çevrimiçi alışveriş sepetlerinin bakkaliye ait olanlardan nasıl farklılık gösterdiği? Resim, görünmez bir alışveriş sepetinden biridir. Bir çevrimiçi mağaza girerseniz, talebinizi karşılayan bir ürün görürseniz ve sanal alışveriş sepetinize koyarsınız. Tarama yaparken, ödeme işlemini tıklarsınız ve ödeme bilgilerini sağlayarak işlemi tamamlarsınız.

Bir çevrimiçi ticarete başlamak için tüketicilerin alışveriş merkezlerinde veya mağazalarda bulmada güçlük çeken bir niş ürün bulmak en iyisidir. Ayrıca taşımayı da göz önünde bulundurun. NDyazılımın'a gönderilmek pahalıdır! O halde bir e-ticaretle çalışan web sitesine ihtiyacınız var. Bu, sıfırdan geliştirilen yeni bir site veya e-ticaret alışveriş sepeti özellikleri ekleyebileceğiniz mevcut bir site olabilir.

Bir sonraki adım, sen bir araç ihtiyaç online ödeme kabul . Bu genellikle bir tüccar hesabı edinmeyi ve bir çevrimiçi ödeme ağ geçidi üzerinden kredi kartlarını kabul etmeyi gerektirir (bazı küçük siteler PayPal gibi ödemeleri kabul etmenin daha basit yöntemleriyle yapılır).

Son olarak, hedeflenen trafiği sitenize çekmek için bir pazarlama stratejisine ve tekrar eden müşterileri cazip hale getirme araçlarına ihtiyacınız var. E-ticarette yeniyseniz, işleri basit tutun - sınırlamalarını bilin.

E-ticaret çok ödüllendirici bir girişim olabilir, ancak gecede para kazanamazsınız. Çok araştırma yapmak, soru sormak, iş yapmak ve e-ticaret araştırmasından edindiği olgular hakkında ticari kararlar almak önemlidir. "Bağırsak" duygularına güvenme. Çevrimiçi e-ticaret eğitimimiz, işletmenizin e-ticaret mağazanız için bir çevrimiçi alışveriş sepeti seçerken daha iyi bir karar vermesine yardımcı olmasını umuyoruz.

ND Yazılım Sunar...